ДОБРІ СПРАВИ

“Доброта – єдиний одяг, який не зношується.”
(Г. Девід Торо)

 

Відомий український письменник Олександр Підсуха писав:

“Зроби добро людині і забудь.
Воно тобі сторицею віддасться.”

 

Але так хочеться, щоб доброчинність стала прикладом для щирого наслідування, а людей, готових робити навіть незначні вчинки просто так – з кожним днем більшало. Саме тому компанія «Хімпром», крім своєї основної діяльності, займається благодійністю, зокрема підтримкою дитячих будинків та шкіл.

Доброю традицією стало регулярне відвідування «Будинку дитини Черкаської області «Малятко». Вік вихованців – від 0 місяців до 4 років, тому заклад постійно потребує дитячих засобів гігієни, одягу, розвиваючих іграшок, а інколи – і якісних молочних сумішей.

Малята отримують солодкі та розвиваючі подарунки на всі свята – день Святого Миколая, Новий рік, день Захисту дітей тощо. У діток немає ні турботливої мами, ні люблячого тата, тому хоча б матеріальною допомогою хочеться зробити їхнє коротке, але вже випробуване долею життя, кращим.

 

Крім цього, «Хімпром» часто виступає спонсором для проведення ремонту у загальноосвітніх школах та дитсадках м. Черкаси. Заміна підлоги в класі чи коридорі, покупка спортивного інвентарю та навчального обладнання, шкільних меблів – це те, що під силу кожному підприємцю.

В планах нашої компанії на 2019 рік – залучити до доброчинності кожного клієнта. 1% з кожної покупки буде перераховано на добрі справи, але право вибору ми все ж залишимо на ваш розсуд. Відношення до благодійності у кожного своє: хтось вважає її добром, а хтось – нерозсудливістю, адже в сучасному світі кожен звик отримувати нагороду за свої послуги.

 

Але доброчинність – не одностороння! Ми віримо, що добрі вчинки мають ланцюгові реакції, і зробивши добро людям, ми надихнемо їх на допомогу іншим.