ПРО КОМПАНIЮ

ХТО МИ?

Компанія «Хімпром» – визнаний лідер в галузі імпорту та реалізації агрохімікатів і мінеральних добрив з успішним досвідом роботи на території України. Ми працюємо в сфері забезпечення сільськогосподарських виробників якісною продукцією та послугами для підвищення ефективності технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Наша компанія була заснована порівняно нещодавно – в 2013 році, але відтоді стрімко розвивається та щоденно підкорює нові горизонти. «Хімпром» – офіційний імпортер та дистриб’ютор мінеральних добрив іноземних та вітчизняних компаній. Ми перші, хто завіз в Україну Pulan – аміачну селітру універсального застосування для всіх типів культур та ґрунтів.

 

З КИМ МИ ПРАЦЮЄМО?

З початку заснування «Хімпром» співпрацює з кращими українськими та польськими виробниками азотних та полікомпонентних  добрив. Серед постачальників:

– Grupa Azoty – об’єднана польська компанія з виробничими потужностями в містах Тарнув, Пулави, Гданськи, Кендзежин-Козьлье та Поліце. З точки зору об’єму потужностей, це один з найбільших виробників добрив у Європі;

 

– Luvena S.A. – об’єднання підприємств хімічної промисловості в Польщі, що виробляють багатокомпонентні, суперфосфатні і калійні добрива. Наразі це 60 га території підприємств та близько 300 працівників.

 

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

В асортименті нашої компанії – великий вибір якісних та екологічно безпечних мінеральних добрив широкого спектру застосування, вироблених згідно найвищих світових стандартів. В каталогах продукції:

– азотні добрива
– азотно-сіркові добрива
– рідкі азотні добрива
– полікомпонентні добрива
– фосфатні добрива
– суперфосфатні добрива
– калійні добрива
– калійно-сульфатні добрива
– кальційовані добрива
– комплексні та інші добрива

Консультації щодо вибору добрив цілком безкоштовні – ми турбуємося, щоб ваше господарство отримало найвищий урожай!

ЧОМУ МИ?

– Постачаємо добрива високої якості
– Співпрацюємо з науковими інститутами
– Надаємо консультації від агрономів
– Збуваємо продукцію від 1 одиниці до великих оптових партій
– Завжди дотримуємось умов договірних відносин
– Вчасно доставляємо замовлення та відповідні документи
– Привозимо добрива залізнодорожними, автомобільними та морськими шляхами
– Всі транспортні витрати беремо на себе
– Лояльні до кожного клієнта
– Гарантуємо приємні знижки постійним покупцям

Телефонуйте, пишіть чи приїжджайте, та на власному досвіді переконайтеся в ефективності та співпраці з нами, адже хороші та якісні добрива – це не тільки багатий урожай, а й високий фінансовий прибуток!